Картографічний веб-застосунок для доступу до актуальної інформації про ліси високої природоохоронної значущості: праліси, квазі-праліси, природні ліси, ОЦЗ та інші.
Людська діяльність призвела до зникнення більшої частини європейських пралісів. Залишки непорушених європейських лісів здебільшого розташовані у Північній та Північно-Східній Європі. Однак, значні за площею праліси знаходяться у віддалених місцях Карпат, зокрема і в Україні.
WWF-Україна та партнери ідентифікували майже 100 тисяч гектарів старовікових лісів (за законодавством: праліси, квазі-праліси та природні ліси) в Карпатах і на Поліссі. Всього підготовлено понад 27 тисяч полігонів лісових виділів.
Результати цієї роботи представлені у веб-ГІС «Праліси, квазі-праліси і природні ліси України» https://gis-wwf.com.ua.

Мета цієї розробки – показати у загальному доступі просторовий розподіл найцінніших лісів на території України. Наявний двомовний інтерфейс (українська, англійська).
Доступні різні варіанти базової карти (ESRI Topographic, ESRI ShadedRelief, ESRI Imagery, ESRI ImageryClarity, OpenTopoMap).

Користувач може побачити наступні просторові дані:
- місця моніторінгу (фотографії з точок ідентифікації);
- праліси, квазі-праліси та природні ліси, що набули офіційного статусу (ліси, що набули офіційного статусу під час робіт WWF і партнерських організацій);
- ліси, що не набули офіційного статусу (попередньо ідентифіковані праліси тощо, що не були погоджені лісокористувачами);
- ліси, що знаходяться в процесі отримання офіційного статусу (попередньо ідентифіковані праліси тощо, процес погодження яких триває);
- лісові ділянки, по яким відсутня інформація щодо набуття ними офіційного статусу (ділянки попередньо ідентифікованих партнерськими організаціями пралісів тощо, по яким не була надана інформація щодо поточного статусу).
Окремим шаром можна побачити ідентифіковані як праліси, квазі-праліси та природні ліси ділянки, що розташовані в межах об’єктів природно-заповідного фонду. Також показані ОЦЗ – цінні ліси, які потребують відповідного господарювання з метою їхнього збереження, виділені в рамках FSC сертифікації. Крім того, на мапі представлені репрезентативні ділянки, місця знаходження рідкісних видів. Є шари інших категорій лісу, таких як експлуатаційні ліси, рекреаційно-оздоровчі ліси, поза межами зелених зон, лісопаркова частина лісів зелених зон, лісогосподарська частина лісів зелених зон та ін.
Окремо відзначені виділи, площа яких має бути змінена в наступному лісовпорядкуванні, та виділи, лише частина яких отримала офіційний статус у вигляді підвиділів, що має бути відображено під час наступного лісовпорядкування.
Представлений кадастровий поділ згідно з Державним земельним кадастром.

У міру наближення карти великі скупчення точок розпадаються на менші, а далі – на окремі точки. Для кожної точки моніторингу можна побачити фотографію.

Для лісових ділянок різного статусу доступна атрибутивна інформація – дані лісовпорядкування.

Також наявна атрибутивна інформація для місцезнаходжень рідкісних видів.

Застосунок реалізовано на стеку наступних технологій:
бекенд: Geoserver, Apache, Tomcat;
фронтенд: Leaflet, jQuery, Bootstrap.
Дані опубліковані за протоколами OGC: WMS і WFS.